Fuarlar

Dünya Saatleri

  • İstanbul
  • Pekin
  • Londra
  • Moskova

Döviz Kuru

Döviz

HAKKIMIZDA

2004 yılında başlayan Çin tecrübemizi;müşterilerimizle paylaşmak,kendilerinin istifadesine sunmak,çok farklı ve zorlu kuralların hakim olduğu bu piyasa şartlarını en hafife indirmek amacıyla yola çıktık.

Genellikle karşılaşılan kalite kontrol problemini,siparişleri yerinde ve zamanında gözlemleyip,müşterilerimizin zarar görme olasılıklarını baştan sıfıra indiriyoruz.
Çin de en değerli ve ulaşılması en zor şey olan  'sağlam ticari bilgi'yi,kadromuzdaki Çin Dili ve Edebiyatı mezunu olan takım arkadaşlarımızla,Çincelerini efektif kullanarak,klasik ve aynı zamanda bize has metodlarla müşterilerimize iletip,doğru ürünleri doğru tedarikçilerden alma fırsatını sunuyoruz.
Güçlü olduğumuz sektörlerde,özellikle vida grubu,aydınlatma grubu ve hırdavat sektöründen ürünler talep edildiğinde,müşterilerimizi herbir üründen konteyner bazında almaya zorunlu bırakmadan,kendi kredimizi de kullanarak,az az farklı farklı firmalardan istedikleri ürünleri depomuzda toplayıp,karışık konteyner yapma ayrıcalığını kendilerine sunuyoruz.

Yukarıda  özetle işleyişini anlatmaya çalıştığım şirketimiz,Istanbul'un prestijli mekanlarından,Atatürk Havaalanına komşu  merkez ofisinin yanında Çin'in fuar merkezi Guangzhou şehrinde ,aydınlatma sektörünün dünyadaki fabrikası konumundaki Guzhen bölgesinde,çok yakında Fas' ta açılacak yeni temsilcilik ofislerimizle sizlere geniş bir coğrafyada çok yönlü bir ticaret imkanı sunmaktadır.12 kişiden oluşan Ingilizce,Arapça,Çince ve Türkçe bilen ekibimizle sizlerin maksimum verimlilikle ticaret yapabilmenize katkı sağlamaktadır.

Zenginliklerin paylaşıldıkça artacağına inanıyoruz.Velibaba.com olarak biz tecrübemizi,bilgi-birikimimizi siz değerli ziyaretçilerimizin istifadesine sunuyoruz.Sizleri memnun edebilme ve güvenilir bir partner olma hedefine köprü olarak kurduğumuz portalımızdan beraberce istifade edebilmek ümidiyle...